Ima és böjt

A korábbi évek jó gyakorlatának megfelelően ez a három hét hasonló felosztásban fog zajlani: az első héten az egyéni, családi, magánjellegű dolgokért járunk közbe, a második héten a gyülekezeti, hálózati, és a magyar eklézsia megújulásáért, a harmadik héten pedig nemzetünk imakéréseit visszük az Isten elé.

Ezen túl megemlékezünk a jövő évi választások Isten akarata szerinti kimeneteléről is.

Továbbá fontosnak tartjuk, hogy ebben az időszakban következetesen imádkozzunk a 2018. augusztus 24-26. közötti Tűz Konferenciáért és Evangélizációért Daniel Kolendával!

Bátorítunk mindenkit, hogy készüljön és aktívan vegyen részt januárban a több mint 300 gyülekezet részvételével zajló imakampányban!

Az ima és böjti időszakot január 28-án több helyszínen tartott közös alkalommal zárjuk le

(Budapest, Székesfehérvár, Miskolc, stb.)!

Budapesten egy Országos Böjtzáró Közös Alkalommal zárjuk le ezt az áldott időszakot!

Várunk mindenkit szeretettel a Pestszentimrei Sportkastélyban (1188 Budapest, Kisfaludy u. 33/c.) 2018. január 28-án, 10.00-13.30-ig!